פרסום באתר


פורטל 4Senior כולל מגוון אפשרויות כמעט בלתי מוגבל לפרסום ולקידום עסקים בתחום גיל הזהב. צוות 4Senior ישמח להיפגש עימכם ולהציג בפניכם באופן אישי את אפשרויות הפרסום השונות ולסייע לכם בבחירת אופציית הפרסום המתאימה ביותר לצורכי עסקיכם בתחום גיל השלישי.

להלן תיאור קצר של אפשריות קידום העסקים בתחום גיל הזהב המוצעות על ידי פורטל 4Senior :

קידום אתרים בקטגוריות החיפוש

קידום האתר שלכם לקדמת הרשימה בקטגורית הסיווג מגדיל את חשיפת העסק שלכם לעיני כל הגולשים בפורטל 4Senior מבלי שהגולשים יבצעו פעולות חיפוש נרחבות לעומק הדפים ומאפשרת להציג את העסק שלכם בקדמת הקטגוריה ובכך הנכם נהנים מחשיפה רחבה יותר.

באנרים מעוצבים

פרסום באנר מעוצב חושף את העסק שלכם לעיני כל הגולשים בפורטל 4Senior מבלי שהגולשים יבצעו פעולה כלשהי וללא תלות בסיווג העסק שלכם. צוות 4Senior ישמח לבנות ולעצב עבורכם באנרים תוך התאמה לצרכים המיוחדים של בית העסק שלכם.
בניית הבאנרים אפשרית בשלל עיצובים מרהיבים וגדלים והכל באופן שיחשוף את בית העסק/המוצר שלכם לכלל הגולשים בדפי פורטל 4Senior.

אתר אינטרנט

תמיד רציתם אתר אינטרנט לעסק ? האם לא פעם חשבתם על הרושם האדיר שמותיר אחריו בית עסק המנהל אתר ברשת אינטרנט ?
ובכן, צוות המתכנתים והמעצבים של 4Senior ישמח לבנות ולעצב עבורכם אתר אינטרנט ייחודי להצגה איכותית ושובת עין של בית העסק שלכם. אתר האינטרנט יהווה מעין "אתר בית" לבית העסק שלכם ובו תוכלו להציג את בית העסק שלכם במלואו באופן בלעדי וללא "שותפות" עם בתי עסק נוספים. נוסף על פלטפורמת הפרסום הרגילה ("כרטיסי הביקור") המוצעת על ידי פורטל 4Senior לכל בתי העסק בענפי גיל הזהב השונים. לאתר האינטרנט שייבנה עבורכם, צוות 4Senior יספק לכם שירותי תמיכה ותחזוקה שוטפים וכן שירות אחסנה של האתר הבית שלכם.

למותר לציין, כי בניית האתר אינה מצריכה מכם כל ידע מוקדם ו/או משאבים טכנולוגיים.


לבניית אתר או חשיפה, פרסום וקידום החברה שלך לעיני כל הגולשים באתר מלא את השדות הבאים:
השדות המסומנים ב-* הנם שדות חובה.
שם חברה:*  
כתובת:*  
עיר:*  
טלפון:*  
פקס:  
דוא"ל:*
כתובת אינטרנט:    
מעונין בבניית אתר:    
תחום פעילות:*
הודעה: