שידורי הטלוויזיה והרדיו

טלוויזיה
ערוץ שם התוכנית יום שעה תוכן התוכנית

ערוץ 2
שישים, שבעים, שמונים -
שידור חוזר
יום ראשון 10:00 התוכנית יוצאת לשטח ומנסה לברר בכל שבוע את הנושאים המרכזיים המעסיקים את עולם. איך מנהלים זיקנה יוצרת ואופטימית, איזו השפעה יש לעליה בתוחלת החיים על דור הילדים המכונה "דור הסנדוויץ" הנקרע בין הצורך לדאוג להוריו המזדקנים וילדיו המתבגרים, האם חלוקת המשאבים נוהגת לפי הכלל "אל תשליכני לעת זיקנה כי כלות כוחי על תעזבני". מנחה: אפרת שפירא רוזנברג. חברת הפקה: טורא. מלווה בכתוביות בעברית ותרגום לערבית.

ערוץ 2
שישים, שבעים, שמונים -
שידור חוזר
יום ראשון 04:30 התוכנית יוצאת לשטח ומנסה לברר בכל שבוע את הנושאים המרכזיים המעסיקים את עולם. איך מנהלים זיקנה יוצרת ואופטימית, איזו השפעה יש לעליה בתוחלת החיים על דור הילדים המכונה "דור הסנדוויץ" הנקרע בין הצורך לדאוג להוריו המזדקנים וילדיו המתבגרים, האם חלוקת המשאבים נוהגת לפי הכלל "אל תשליכני לעת זיקנה כי כלות כוחי על תעזבני". מנחה: אפרת שפירא רוזנברג. חברת הפקה: טורא. מלווה בכתוביות בעברית ותרגום לערבית.

ערוץ 2
שישים, שבעים, שמונים -
שידור חוזר
יום שלישי 05:10 התוכנית יוצאת לשטח ומנסה לברר בכל שבוע את הנושאים המרכזיים המעסיקים את עולם. איך מנהלים זיקנה יוצרת ואופטימית, איזו השפעה יש לעליה בתוחלת החיים על דור הילדים המכונה "דור הסנדוויץ" הנקרע בין הצורך לדאוג להוריו המזדקנים וילדיו המתבגרים, האם חלוקת המשאבים נוהגת לפי הכלל "אל תשליכני לעת זיקנה כי כלות כוחי על תעזבני". מנחה: אפרת שפירא רוזנברג. חברת הפקה: טורא. מלווה בכתוביות בעברית ותרגום לערבית.

ערוץ 2
הפרלמנט של רייכר יום רביעי 9:05 גדעון רייכר מגיש תכנית מגזין פנאי, הפונה לקהל צופים רחב ומגוון. גדעון, בעל סגנון הגשה ייחודי, מביא למסך תחכום, חוש הומור מקורי, הסתכלות מיוחדת לכל סיפור, חקרנות עיתונאית והתמצאות בהתרחשויות נוסטלגיות ועכשוויות של מדינת ישראל. פעמיים בשבוע הוא מארח, באולפן החדש, אורחים העוסקים במגוון תחומים: הגיל השלישי, רפואה, אסטרולוגיה, צרכנות, זוגיות, תרבות ועוד.

ערוץ 23
המועדון ימי ראשון-חמישי 08:00 ו- 18:20 מגזין בהנחיית גליה אלבין. המגזין ילווה את השינוי הדרמטי המתרחש בחיינו עם ההתבגרות הבלתי נמנעת, ויספק לצופים כלים ליצירת "חיים מחדש" ושיפור הקיים. המגזין יעסוק באלמנטים שונים ומגוונים מחיינו כגון: כלכלה, בריאות, תרבות, משפחה, שגרה וכיו"ב. כל אלו יטופלו דרך הפריזמה הייחודית של התכנית: הגיל, היכולת להשתנות ולקיחת אחריות על חיינו. מפיקים: צפריר קוחנובסקי - טי.טי.וי הפקות בע"מ ועומר הפקות בע"מ . עורכת: ציפי רוזנבלום.2007.

ערוץ 2
הפרלמנט של רייכר יום חמישי 9:05 גדעון רייכר מגיש תכנית מגזין פנאי, הפונה לקהל צופים רחב ומגוון. גדעון, בעל סגנון הגשה ייחודי, מביא למסך תחכום, חוש הומור מקורי, הסתכלות מיוחדת לכל סיפור, חקרנות עיתונאית והתמצאות בהתרחשויות נוסטלגיות ועכשוויות של מדינת ישראל. פעמיים בשבוע הוא מארח, באולפן החדש, אורחים העוסקים במגוון תחומים: הגיל השלישי, רפואה, אסטרולוגיה, צרכנות, זוגיות, תרבות ועוד.

ערוץ 23
המועדון לקט יום שישי 08:00 ו- 12:00 מגזין בהנחיית גליה אלבין. המגזין ילווה את השינוי הדרמטי המתרחש בחיינו עם ההתבגרות הבלתי נמנעת, ויספק לצופים כלים ליצירת "חיים מחדש" ושיפור הקיים. המגזין יעסוק באלמנטים שונים ומגוונים מחיינו כגון: כלכלה, בריאות, תרבות, משפחה, שגרה וכיו"ב. כל אלו יטופלו דרך הפריזמה הייחודית של התכנית: הגיל, היכולת להשתנות ולקיחת אחריות על חיינו. מפיקים: צפריר קוחנובסקי - טי.טי.וי הפקות בע"מ ועומר הפקות בע"מ . עורכת: ציפי רוזנבלום.2007.

רדיו
ערוץ שם התוכנית יום שעה תוכן התוכנית

רשת א'
גיל הזהב- עם דנה הררי ראשון - חמישי 09:00 ל - 10:00 דנה הררי מגישה, מפיקה ועורכת של תוכנית יומית העוסקת בנושאים הנוגעים לחייו של המבוגר, סביבתו ומשפחתו. בתוכנית מתארח מומחה בתחום מסוים לגיל השלישי, דיאלוג מתקיים בין המאזינים למומחה. ברוב המקרים, המאזינים הם קשישים, אולם גם בני המשפחה הצעירים עולים לשידור, במיוחד כאשר דנים בנושאים רפואיים. כל נושא הנוגע לאיכות חייו של הקשיש ראוי לשמש כנושא של תכנית, אם זה היבטים בריאותיים, כלכליים, משפחתיים, חברתיים, משפטיים ועוד.

רשת ב'
המדור לחיפוש קרובים ראשון - חמישי 14:45 ל - 15:00 המדור לחיפוש קרובים נוסד בתום מלחמת העולם השנייה על ידי הסוכנות היהודית במטרה לעזור לניצולי השואה לאתר קרובים ומכרים שעקבותיהם אבדו במהלך המלחמה. עד לשנת 2000 תועדו במדור יותר ממיליון פניות. בתחילה שודר המדור בתחנת "קול ירושלים" ומאוחר יותר עם הקמת המדינה בתחנת "קול ישראל" בין השנים 1954-1950. התוכנית כיום היא הצ'אנס האחרון שלהם למצוא את הקרובים. מגיש התוכנית ירון אנוש.

הערות

  • רשת א' - לוח תדרים וערוצי קליטה:
    הצפון והגליל העליון: 102.8 FM, צפת והסביבה: 100.7 FM, חיפה והסביבה: 97.2 FM, ירושלים והמרכז: 98.4 FM, תל אביב רבתי: 97.2 FM, 100.7 FM, באר שבע והסביבה: 100.7 FM


  • רשת ב' - לוח תדרים וערוצי קליטה:
    הצפון והגליל העליון: 100.5 FM, צפת והסביבה: 92.0 FM, חיפה והסביבה: 89.5 FM, 95.5 FM, 103.7 FM, בית שאן והסביבה: 102.0 FM, ירושלים והמרכז: 95.0 FM, 95.5 FM, תל אביב רבתי: 95.0 FM, 95.5 FM, באר שבע והסביבה: 103.3 FM, הנגב וצפון הנגב: 95.0 FM, 104.1 FM, הערבה: 95.6 FM, אילת: 90.7 FM.