כתבה פירסומית


חגיגת מחירים עכשיו ב - Shops !


4SeniorShops הינו אתר שיווק מוצרים ושירותים לבני גיל השלישי המציג את הספקים ונותני השירותים המובלים בתחומם ללקוחות בני גיל הזהב, מהווה גשר המקשר בין הצרכן לבין בתי העסק.

האתר יחודי המפגיש בין קהילת גיל הזהב ובתי העסק בתחום, אשר מביא למהפכה צרכנית היוצרת שינוי של ממש בתרבות הצריכה.


4SeniorShops מציג מגוון רחב של ספקים ונותני שירות בכדי לתת ללקוח את אפשרות הבחירה על ידי תחרות הוגנת ובמחירים אטרקטיבים במגוון רחב מאוד של סוגי מוצרים ושירותים.

 

 

הגיל השלישי

 

מוצרים ושירותים לבני גיל הזהב

זה אנחנו !

www.4seniorshops.co.il

 

סוגי מוצרים:
· מוצרי ספיגה

· מוצרי תוספי מזון

· מוצרי אנטי אייג'ינג

· מוצרי אבטחה לבית

· כיסאות גלגלים

· קלנועיות

· אביזרי אמבטיה ושירותים

· ציוד רפואי

· אורטופדיה

· ועוד....

 

 

סוגי שירותים:

· שירותי סיעוד

· ייעוץ והכוונה לדיור

· ביטוחים

· ייעוץ והכוונה משפטיים

· ועוד....

 

 

  לחץ כאן          >>>>>>  אתר 4SeniorShops

 

 

 4SeniorShopsשיווק מוצרים ושירותים לגיל השלישי.     צילום: ShutterStock                                       

    

חגיגת מחירים

עכשיו ב-

4SeniorShops

 

  לחץ כאן          >>>>>>  אתר 4SeniorShops

 

 

הצטרפו אלינו גם בפייסבוק


 
חזרה. . . 
מעבר מחיים פרטיים בבית ובקהילה למסגרת מוסדית סיעודית עשוי לעתים להיות קשה למתאשפז ולבני משפחתו. כל אדם הנמצא במוסד סיעודי זכאי לקבל טיפול ברמה גבוהה, שירות אדיב, אוזן קשבת, הבנה והתחשבות. כל אלה מסייעים בהסתגלות למסגרת החדשה ומשפרים את סיכויי הקליטה במקום. תהליך הקבלה יעשה ע"י כל אחד מהצוות, שהם השותפים לטיפול. הצוות כולל לפחות, מנהל מוסד, רופא, אחות, עובד סוציאלי, פיזיותרפיסט, מרפא בעיסוק, תזונאי. הנך זכאי לדעת מה תפקידו של כל אחד בכלל ובקשר אליך בפרט. הנך זכאי לקבל מכלול שירותים , זכותך לקבל הסבר על טיפולים אלו, להסכים לקבלם או לסרב. קבלת ההחלטה לגבי סוג המוסד כוללת שיקולים רחבים בעלי היבטים אישיים, רפואיים, משפחתיים, חברתיים, כלכליים וגיאוגרפיים.


כל בתי האבות והמעונות לזקנים בארץ חייבים ברישיון ועוברים תהליך בדיקות ופיקוח של משרדי הרווחה והבריאות (סיעודיים ותשושי נפש). משרד הרווחה מפקח על בתי אבות לעצמאיים ותשושים בלבד, כקבוע בתקנות הפיקוח על המעונות (תנאי המגורים וטיפול בזקנים עצמאיים ותשושים במעונות לזקנים) התשס"א- 2001: זקנים עצמאיים, שמבחינת תפקודו מסוגל לבצע את פעולות היומיום בלא עזרה. זקנים תשושים, שמפאת תפקודם הירוד זקוקים לעזרה חלקית בפעולות היומיום. הפיקוח מתבצע ע"י מפקחים, עובדים סוציאליים ואחיות מוסמכות וכולל את כל תחומי החיים במעון: תקינות המבנים הפיזיים והתאמתם לצורכי הזקן. תקינות הציוד תקן כוח אדם והכשרתו. זכויות הדיירים. ההפניה לבתי אבות לזקנים מתבצעת לאחר בדיקת נזקקתם וזכאותם של הזקנים באמצעות המחלקות לשירותים חברתיים ברשויות המקומיות. לאחר מכן ניתנת לזקן רשימת מספר מעונות ובתי אבות שונים.